КремТЕЦ оприлюднила договори з постачання тепла та гарячої води. Кременчужанам додали прав, але

1 224 0
КремТЕЦ оприлюднила договори з постачання тепла та гарячої води. Кременчужанам додали прав, але

Адміністрація ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» оприлюднила тексти публічних індивідуальних договорів про надання послуг з постачання теплової енергії та гарячої води.  Самі договори оприлюднюються у відповідності до нового Закону, за який голосували наші нардепи Шаповалов та Мовчан. Й ці договори набувають чинності за тридцять днів. Тож, за написаним в угодах, адміністрація Кременчуцької ТЕЦ повідомляє, що температура гарячої води – це від 55 до 70 градусів тепла.

Інше, що фіксується, – споживач одним платежем тепер платить і за послугу, і за абонентське обслуговування. Далі в цьому договорі – пункти про те, як і через що можна платити – які саме платіжні системи. 

Також цікавий пункт у договорі – споживач має право отримувати від виконавця неустойку (штраф) у розмірі 0,01 відсотка вартості середньодобового споживання послуги з постачання гарячої води, визначеної за попередні 12 місяців (якщо попередніх місяців нараховується менш як 12 — за фактичний час споживання послуги, але не менше 15 днів), за кожен день ненадання послуги, надання її не в повному обсязі або надання послуги неналежної якості (за винятком нормативних строків проведення аварійно-відновних робіт або періоду, протягом якого здійснювалася ліквідація або усунення виявлених неполадок, пов’язаних з отриманням послуги, що виникли з вини споживача).

І питання тут одне: ось у Кременчуці 5 місяців не було гарячої води і яким у цьому випадку має бути штраф Кременчуцької ТЕЦ – кошти, які підприємство повинне виплатити кожному своєму абоненту?  І звісно, ніяких стягнень з недбайливого кременчуцького виконавця компослуг, який хоче - надає послугу, хоче – ні, не буде. Однак сам договір уже означає про наміри просуватися в бік цивілізованих стосунків між надавачами та споживачами. От тільки сам намір - це ще далеко не конкретні дії. 

Останнє - споживачу надається право самому відключитися від послуг Кременчуцької ТЕЦ - "відключитися від систем (мереж) постачання гарячої води відповідно до Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води, що затверджений наказом Мінрегіону від 26 липня 2019 р. № 169. Але  це право не звільняє споживача від зобов’язання відшкодовувати витрати теплової енергії на забезпечення функціонування внутрішньобудинкової системи гарячого водопостачання (за наявності циркуляції)".

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация