Хоч і без результату. Кременчуцькі чиновники звітують про те, що вони працюють

470 0
Хоч і без результату. Кременчуцькі чиновники звітують про те, що вони працюють

Кременчуцькі чиновники врешті-решт отримають призове місце серед своїх колег у Полтавській області. І їхнє перше місце - з відсутності результатів своєї діяльності. Бо начебто вони в мерії щось і роблять, і щось там вирішують, але висновок «діяльності» один - струс повітря.

Це сьогоднішнє засідання у міськвиконкомі комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Така комісія вже була і за її першим засіданням уже направили документи в область. Тепер – засідання друге, з назвою «уточнення», яке провела другий заступник мера Кременчука Ольга Усанова. Тож у цьому засіданні нарахували таке.

У міській черзі на отримання житла із числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 16 до 23 років перебуває 65 осіб, з яких 5 -  з інвалідністю. До другого списку учасників програми віком від 23 до 35 років входять 137 осіб, із них 11 мають інвалідність, і 6 осіб, яким цього року виповнилося 23 роки. До третього списку віком старше 35 років входять 13 осіб, із них 1 – зі статусом інваліда.

«Відповідно до формульних розрахунків наразі потреба в отриманні держсубвенції для забезпечення пільговиків, віднесених до трьох списків, складає 84 млн 806 тис. 880 грн..

Документи, затверджені на засіданні місцевої комісії з питань забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, будуть передані в Полтавську обласну державну адміністрацію», - таке повідомлення про засідання комісії від кременчуцьких чиновників, які сьогодні рахували, а скільки ж у Кременчуці дітей-сиріт, яким потрібно купувати житло. Це саме вони робили і місяць тому, а ще через  місяць те ж саме робитимуть знову  – рахуватимуть ще раз дітей-сиріт, бо одні ростуть, стають дорослими й зі списку випадають, а інших дописують.

Й це безкінечний процес, бо Кабмін ніколи не виділить Кременчуку одразу 84 мільйони гривень для дітей–сиріт. І таку суму навряд чи місто отримає в найближчі три роки. Бо до всього в нас є наші нардепи Шаповалов та Мовчан і саме в них слід питати – де сирітські кошти й чому вони не потурбувалися про цю справу й чому вони не присутні на таких підрахунках?

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация