А тролейбуси без кондиціонерів. Мер Кременчука затвердив кліматичні витрати пального для чиновників

419 0
А тролейбуси без кондиціонерів. Мер Кременчука затвердив кліматичні витрати пального для чиновників

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький оприлюднив розпорядження, яке дає право йому та його заступникам у більш комфортних, ніж раніше умовах їздити службовими авто з дому на роботу, на обід і додому з роботи.  За тим, що написано у розпорядженні пана Малецького, яке оприлюднено сьогодні, – якщо раніше норми пального для використання службовими авто збільшувалися тільки на зиму,  коли водій вмикав у салоні пічку, то тепла погода теж має значення.

Норми витрат пального службовими авто виконкому тепер збільшуватимуться і влітку через роботу автомобільного кондиціонера. У документі наш міський голова затвердив, що найбільші витрати пального для службових авто виконкому будуть, якщо зовнішня температура є меншою 0 градусів. У такому разі витрати пального на одного заступника мера автоматично збільшуються на два відсотки.

Однак якщо температура повітря буде нижчою ніж 25 градусів морозу, то витрати пального на кожного заступника мера Кременчука, а їх вісім осіб, зростатимуть на 12 відсотків. Те ж саме за новими правилами мера Малецького відбуватиметься і влітку.

Тож якщо температура надворі – плюс 20 градусів тепла, то для охолодження салону авто можна вмикати кондиціонер. Та якщо температура повітря буде вже 30 градусів тепла – якраз той приклад, коли пасажири в тролейбусах, маршрутках мліють від спеки, бо немає кондиціонерів, то ні мер, ні будь-хто з його заступників від неймовірної спеки не страждатимуть. Навпаки, для цих чиновників витрати пального їхніх службових авто, яке купується за рахунок податків кременчужан, автоматично при температурі 30 градусів тепла влітку збільшуються на 10 відсотків.

На фото - новий службовий "Форд" другого заступника міського голови Кременчука Ольги Усанової

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация