Яке воно - життя чиновника у Кременчуці? Дивимося, як вони на собі «економлять» бюджетні кошти

531 0
Яке воно - життя чиновника у Кременчуці? Дивимося, як вони на собі «економлять» бюджетні кошти

Нинішнім працівникам міськвиконкому просто гріх скаржитися на життя. І якби не скарги наших вихователів дошкільних закладів, бо зарплату цим людям, попри обіцянку мера Малецького, все одно не виплатили, то все було б добре. Й це останні повідомлення від наших педагогічних працівників, що вже і День вчителя давно минув, а грошей немає, зарплати немає, і це сумні повідомлення для нашого мера Малецького, який живе зовсім іншим життям.

Бо є сайт бюджетних витрат, на якому про наше місто читаємо таке. Перше – невиконання бюджету в Кременчуці , про яке нам недавно розповів міський голова - насправді  не є проблемою. Бо якби що сталося, це б відчули. Але ніяких таких ознак щодо погіршень немає. Ось мер Малецький та його заступники, разом з підлеглими, отримали зарплату за вересень 2021 вчасно – 30 вересня їм усім перерахували кошти на картку. А перед цим, уже 17 вересня, так само вчасно наш мер та його купа заступників отримали аванс. Причому аванс був більший, ніж зарплата. До речі, податок на зарплату в податкову бухгалтерія нашої мерії теж перерахувала теж  вчасно.

Ще є умови роботи і якщо, наприклад, нашому меру Малецькому не подати під двері службове авто, то він просто не приїде на роботу. Й це правильно – не їхатиме ж він на роботу маршруткою або ще гірше – тролейбусом. Натомість його привезуть на службовому авто, як і всю іншу бригаду вищих чиновників Кременчука. Бо міськвиконком наприкінці вересня заплатив за пальне для службових авто наших чиновників 183 тисячі гривень. Зрозуміло, для того, аби мер працював у виконкомі, там має бути світло і тепло. Тож за електрику з коштів наших податків за всіх чиновників міськвиконкому за минулий місяць заплачено 90 тисяч гривень.

Не так давно у Кременчуці був День міста, тож за танці, статуетки, блокноти, квіти місто розрахувалося теж – сплатили 260 тисяч гривень. Так само минулого місяця, в останній день вересня, міськвиконком заплатив КП «ШРБУ» за герметизацію віконних відкосів і слід розуміти, що це інші відкоси, ніж ті, за які платили батьки дітей у дошкільних закладах.

І підсумок з усього один – ось не так давно мер міста Малецький розповідав, що бюджет міста не виконано на багато мільйонів гривень, тому й економія. Але на кому там економили – наш градоначальник не говорив. Навпаки, у міськвиконкомі Кременчука – гуляємо, танцюємо, тобто справжне свято в часи жорсткої кризи в нашого мера Малецького.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация