На Полтавщині оголосять конкурс на кращу бізнес-ідею. Приз у 10 тисяч гривень отримає голова ОДА?

346 0
На Полтавщині оголосять конкурс на кращу бізнес-ідею. Приз у 10 тисяч гривень отримає голова ОДА?

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, перед яким Президент України Володимир Зеленський поставив завдання – створити в області промислове підприємство з кількістю працівників понад 500, про що сам голова адміністрації намагається не згадувати, оголошує конкурс на кращу бізнес-ідею.

Назва конкурсу, розпорядження про який голова ОДА оприлюднив, - «Горизонти Полтавщини». Тож мешканців області запросять висловлювати свої пропозиції й вони можуть стосуватися як промислового виробництва, так і освітньої діяльності. Головне – аби ідея була реалістичною. Далі слід сказати, що все оцінюватиме спеціальна комісія, яка й визначить переможця. Це вже інше питання – чи зможе взагалі з’явитися в мешканця області ідея створення виробництва або підприємства, на прикладі якого можна було б втілити в життя завдання Президента Зеленського.

Але це вже інша справа – коли нинішній голова ОДА погоджувався перейти зі своєї поліцейської академії в Харкові на нинішню роботу, він сто відсотків розумів, що просто відбути свою посаду, як це було до сьогодні, – не вийде. Тож чекаємо від очільника області конкретних ініціатив і не сумніваємося, що приз за кращу бізнес-ідею «Горизонти Полтавщини» в 10 тисяч гривень якраз очільнику області й дістанеться.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация