Кременчуцькі перевізники передумали підвищувати вартість проїзду. Згадали, що у місті зубожіння

1 271 0
Кременчуцькі перевізники передумали підвищувати вартість проїзду. Згадали,  що у місті зубожіння

Кременчуцькі перевізники, які в минулі вихідні влаштували у міських групах Фейсбуку революцію в чашці з водою з вимогою негайно підвищити їм вартість проїзду в місті через збільшення вартості пального, не подавали вчора документи з намірами підвищити вартість проїзду. Натомість уже в ЗМІ самі водії заявили, що не бачать сенсу в подорожчанні проїзду, бо люди зрештою перестануть користуватися послугами їхніх маршрутних таксі.

Й це останні повідомлення з міськвиконкому, де пояснюють, що вчора і сьогодні ніхто до чиновників мерії з офіційними проханнями збільшити вартість проїзду в маршрутних таксі в Кременчуці не звертався взагалі. Відтак залишається незрозумілим, що це була за демонстрація з вимогами подорожчання й залишаються без пояснень слова мера Малецького, що він готовий збільшити вартість проїзду. Але як саме він його збільшуватиме й на підставі чого він буде підвищувати тарифи на проїзд, якщо вартість пального контролюється урядом за винятком автогазу, міський голова Кременчука не пояснив.

Далі слід додати про існуючу ситуацію. Зокрема, про кременчуцьке зубожіння на прикладі маршруту №15-Б, що проходить по вулиці Чкалова.  Й мова про те, що чим більша вартість проїзду на цьому маршруті, тим менше пасажирів буде в маршрутних таксі. А менше, бо жителі цієї вулиці, як і всіх інших теж,  діляться на дві категорії – у кого велике зубожіння й у кого воно не дуже велике. Й звісно, що в багатьох громадян є власні автомобілі і їм не цікаве запитання, їде сьогодні маршрутне таксі в місто чи ні.

Натомість є той, хто живе бідно й не так, як наш мер Малецький царює у своєму двоповерховому котеджі в Кривушах. Але цих пенсіонерів наш мер уже давно відучив зайвий раз їхати будь-куди маршрутним таксі – пільгового проїзду в цих людей немає, пенсії невеликі й далеко ці громадяни не їздять. Тож який сенс вдарити ще раз подорожчанням по тих, у кого й так немає коштів? І здається, наші маршрутники це зрозуміли, що з бідняків-пенсіонерів видавити вже особливо й нічого й тому з документами на подорожчання проїзду ніхто не поспішає.

На фото - кременчуцька маршрутка №15 -Б з вулиці Чкалова, де година пік буває тільки один раз на день - коли на роботу їдуть медики, а на уроки - діти й студенти медичного та педагогічного коледжів. 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация