Кременчуцька ТЕЦ завершила ремонт своїх труб у центрі міста. Тепер у квартирах буде гаряча вода?

566 0
Кременчуцька ТЕЦ завершила ремонт своїх труб у центрі міста. Тепер у квартирах буде гаряча вода?

Кременчуцькі енергетики завершили розкопки своїх труб у центрі міста, які вони зненацька провели на початку жовтня. Й ці труби вже не тільки припинили розкопувати, як навпаки - заклали знову бетонними плитами. Й слід так розуміти, що зруйновані дороги після проведення ремонту означають лише, що все-таки енергетики Кременчуцької ТЕЦ зробили все заплановане й готові постачати гарячу воду та теплоносій населенню міста Кременчука.

Одночасно управляючі компанії нашого міста вже зробили все для заповнення систем опалення будинків водою. Єдине питання, яке, вочевидь, не буде вирішене, – це ями, які залишилися замість нормального асфальтового покриття і з якими доведеться жити зиму.

Тож чекаємо наступного кроку від наших енергетиків – відновлення постачання гарячої води, яке, здається, вже у 2022 році буде для Кременчука абсолютно зайвим. Зайвим, бо швидше за все наступного року з гарячою водою в нас буде те ж саме, що й сьогодні. Тобто її просто відключать навесні і знову не включатимуть до середини осені. Й звісно, простіше перейти на бойлер.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация