Скучили за боями без правил депутатів Кременчуцької міськради проти депутатів райради? Все буде

536 0
Скучили за боями без правил депутатів Кременчуцької міськради проти депутатів райради? Все буде

У Кременчуці в найближчі дні – нова сесія депутатів Кременчуцької районної ради, на якій нам покажуть чергову виставу, під час якої бійці-замайбутники мера Кременчука Малецького прийдуть на розбори до представників партії «Довіра» голови райради Колотієвського.

Й це нове розпорядження голови Кременчуцької райради Дмитра Колотієвського про скликання депутатської сесії великої Кременчуцької райради. Усього планують розглянути 27 питань, у тім числі й про передачу частини приміщень райради в оренду. Також планується, що депутати затвердять списки присяжних для судів Глобиного та Семенівки, змінять юридичну адресу райради в ОТГ Білецьківки й вирішать інші питання.

Далі слід сказати, що це лише проекти рішень. Насправді ми знову побачимо на сесії Кременчуцької райради велике зіткнення міського бомонду з бомондом районним. І бій без правил почнеться з першої хвилини майбутньої сесії. Перше питання, яке розглядатимуть, – це звернення до Президента Зеленського, зміст якого – голова вже Кременчуцької районної адміністрації на прізвище Лєднік обвинувачується представниками нашого мера Малецького у всіх гріхах людства. І зрозуміло, що за цим почнеться і все інше.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация