Вперше за всі роки. Жовтень 2021. Кременчук не готовий до початку опалювального сезону - нарада

695 0
Вперше за всі роки. Жовтень 2021. Кременчук не готовий до початку опалювального сезону - нарада

Кременчук не готовий до початку опалювального сезону і ремонт мереж, попри те, що вже жовтень, усе триває і триває. Й це нарада комунальників у міськвиконкомі сьогодні. Й висновки з неї – такі. Перше – опалювальний сезон, якби його починали завтра, – не почнеться. Причина – в центральній частині міста триває ремонт мереж великого діаметра і його все проводить і проводить Кременчуцька ТЕЦ.

До того ж є проблеми із заповненням будинкових мереж водою. Втім усе це – ненадовго, бо місцеві теплопостачальники оголошують про поступове завершення ремонту. Єдине питання у справі початку нового опалювального сезону – це газ. Й перша інформація з цього приводу – газу, який виділяє НАК «Нафтогаз» Кременчуцькій ТЕЦ для потреб тепла для населення, не вистачить. Тобто слід очікувати, що буде економія.

Інше, про що говорили, зокрема мер Малецький, – згадували скандал з утепленням закладів освіти (нові вікна), який створив наш міський голова, втім з цього приводу наголошено – нові бригади працюють навіть у вихідні.  Останнє – вочевидь, проблеми будуть не тільки з будинками, закладами освіти, але й лікарнями теж. В останніх заборгували великі кошти Кременчуцькій ТЕЦ і тепер енергетики не підписують медикам акти щодо готовності до зими. 

До речі, в Кременчуцькій районній лікарні – аналогічна ситуація, але вже не з Кременчуцькою ТЕЦ, але з Кременчукгазом. Останнє – це про враження від почутого. От такого, що говорили сьогодні в Малецького, в Кременчуці ще ніколи не було. То що сталося з мером Малецьким?

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация