Ми Європа, але не така. Тільки 25% жителів і бажаючі вакцинуватися у Кременчуці закінчилися

380 0
Ми Європа, але не така. Тільки 25% жителів і бажаючі вакцинуватися у Кременчуці закінчилися

Надалі буде ще одна відповідь на запитання – чим саме ми відрізняємося від жителів Європи. Й мова тут про ставлення до вакцинації від коронавірусу теж, зокрема в тій же Європі й не тільки. Тож якщо сьогодні в Ізраїлі нині роблять третю вакцину і втілюють у життя «зелений паспорт», то в нас усе не так.

Як повідомляють наші медики, в Кременчуці з лютого по жовтень вдалося вакцинувати лише 25 відсотків жителів і ситуація з бажаючими зробити щеплення  від коронавірусу зайшла в глухий кут.

«3 жовтня в Центрах вакцинації населення медики  проводили щеплення першою та другою дозами громадян, які записалися на щеплення. Всього за день у місті вакциновано 159 осіб, по першій дозі отримали 55 громадян, по другій - 104.

55043 громадян (25 відсотків від загальної кількості мешканців) щеплені від початку вакцинальної кампанії однією дозою. 45187 осіб отримали по дві дози. У понеділок, 4 жовтня, в Центрах вакцинації продовжать проводити щеплення вакцинами Pfizer, CoronaVac та AstraZeneca», - таке офіційне повідомлення.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация