І ти Брут? Кременчуцькі перевізники таки дотиснули мера Малецького до стіни з подорожчанням проїзду

1 067 0
І ти Брут? Кременчуцькі перевізники таки дотиснули мера Малецького до стіни з подорожчанням проїзду

У Кременчуці подорожчає вартість проїзду в маршрутних таксі, водії яких у нас гублять якщо не колеса, так пасажирів по дорозі. Й це ситуація сьогодні з парадом дописів депутатів Кременчуцького району у Фейсбуку до мера Кременчука Малецького з ультимативною вимогою збільшити вартість проїзду в маршрутних таксі.

Тож зранку про бойкот перевезенням через збитковість оголосили на маршруті №15-Б й попередили про зупинку маршрутів №18 та 30, які належать давньому товаришу нашого мера - одному з депутатів Кременчуцького району. Далі про такі ж наміри в подорожчанні оголосив власник маршрутів №16 та 16-А.

Але найбільше розчарування читаємо на ФБ сторінці щирого друзяки (щирішого немає) нашого мера Малецького, власника маршруту №17, №11 та №10 й депутата Кременчуцького району Олега Кагала. Пан Олег при Малецькому – як Брут при Цезарі: безвідмовний товариш нашого мера й ніколи йому не відмовляв. Потрібно бути на мітингу біля Кременчуцької райради і ми бачимо там цього перевізника. Потрібно підтримати «замайбутників» нашого мера на сесії Кременчуцької райради і ми теж там бачимо пана Кагала.

Але тоді активність перевізників потрібна була меру Малецькому і вони її проявили на мітингах при війні за владу в Кременчуцькій райраді. А сьогодні – все навпаки. 

«Шановнi мешканцi мiста Кременчук. Звертаюсь до Вас як керiвник пiдприємства, яке обслуговує маршрути 1, 11 та 10.

На сьогоднішній день склалася дуже скрутна ситуація у зв'язку з різким зростанням ціни на газ. Тому підприємство не в змозі обслуговувати дані маршрути, в тому числі перевозити пільгові категорії, так як вартість проїзду не покриває вартість пального, не беручи до уваги інших важливих витрат. Доводжу до Вашого відома, що наше підприємство вимушене з понеділка подати розрахунки для тимчасового підняття тарифу, поки не врегулюється питання з паливом. В іншому разі транспорт нашого підприємства за даними маршрутами вимушений буде зупинитись...» - таке цікаве попередження про неприємності, які нам готують, ми читаємо вже в третього перевізника Олега Кагала.

У  «Програми плюс» немає жодних сумнівів, що наш мер Малецький підвищить вартість проїзду. У нього просто немає іншого виходу, бо його друзі притиснули мера дуже серйозно цими ультиматумами. Далі слід сказати, що кременчуцькі перевізники теж люди цікаві. Бо 10 і 20 років тому ніхто з них не питав представників міської влади, чи можна їм перейти на газ замість дизельного пального. От тільки тепер уся ця бригада активно викручує жителям Кременчука руки, а особливо - кишені. І це в них виходить непогано.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация