Ціни ростуть. Вартість харчування в дошкільних закладах Кременчука рахуватимуть по новому – рішення

979 0
Ціни ростуть. Вартість харчування в дошкільних закладах Кременчука рахуватимуть по новому – рішення

Надалі міське управління освіти змінить принципи нарахування батьківської плати  за утримання дітей в дошкільних закладах Кременчука. Відповідне рішення прийнято на останньому засіданні міськвиконкому. За тим, що пояснюється – діти в дошкільних закладах раніше  ділилися на дві групи – раннього віку і дошкільного Вартість харчування для першої групи складала  27, 15 грн в день Для другої  38,34.

Тепер за прийнятим минулої п’ятниці рішенням,  дітей в дошкільних закладах ділять на три групи. Перша група – віком від 3 до 4 років, друга – від чотирьох до п’яти й третя від 5 до 6 (7) років. Відповідно, вартість харчування для трьохрічних малюків залишається на рівні 27,15 грн. Натомість всі інші діти прирівнюються з 6-річкам й для них вартість харчування складатиме 38,34 грн. Далі просто запитання – чи  можна сьогодні дитину нагодувати сніданком, обідом та вечерею за 38 гривень? А якщо нагодувати за такі кошти то чим?  Й звісно з бюджету мають виділятися додаткове фінансування на харчування дітей, от тільки додаткових грошей на цю справу немає.

Втім – це не біда. Додаткові гроші у нас є на матеріальну допомогу меру Малецькому по бідності,  гроші є на придбання і обслуговування нових службових авто для мера та його заступників. Гроші є також на поширення по всьому місту газети нашого мера, на яку витрачаються скажені кошти. Гроші є на третю приймальню нашого градоначальника. А щодо дітей, то на жаль для них нічого не передбачено.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация