У Полтаві прив’язали канікули в школах до початку опалювального сезону. У Кременчуці – ні. Але

645 0
У Полтаві прив’язали канікули в школах до початку опалювального сезону. У Кременчуці – ні. Але

Полтавське управління освіти оголосило про проведення осінніх канікул у школах свого міста. За тим, що оголошується, - канікули в наших сусідів будуть з 24 по 31 жовтня.

Натомість у Кременчуці мер Малецький ще не визначився з датою відпочинку учнів, про що він повідомив сьогодні. Але, найбільш імовірно, в нашому місті канікули в школах почнуться з дня початку опалювального сезону, який офіційно стартуватиме 25 жовтня.

Мова про останні прогнози погоди в жовтні та орієнтовні температурні показники. Як повідомляють метеорологи, середньодобова температура знижуватиметься в жовтні поступово.

До 12.10 денна температура триматиметься на позначці плюс 14 і далі якщо знижуватиметься, то до плюс 12. А вже 24 жовтня денна температура зменшиться до плюс 10 градусів, а середньодобова – ще більше й у квартирах буде вже достатньо холодно, аби мер Малецький оголосив про початок опалювального сезону.

Також уже можна говорити, що в лікарні та дошкільні заклади тепло подадуть раніше, але в загальноосвітні школи – навряд чи.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация