Малецький замінив підрядників і все. Скандал з грошима і новими вікнами у дитячих садках Кременчука

909 0
Малецький замінив підрядників і все. Скандал з грошима і новими вікнами у дитячих садках Кременчука

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький оголосив про завершення скандалу з підрядниками, коли чужих, тих, що ставили нові пластикові вікна в дошкільних закладах, вигнали геть. Натомість на їхнє місце, слід так розуміти, завели свої фірмі. Відповідно в міських дошкільних закладах робота із заміни старих вікон на нові за кошти Європейського банку в розмірі 10 мільйонів євро - продовжується.

Оголошення про те, що ось роботу виконували погані будівельники, а тепер прийшли такі ж, але вже хороші, мер міста Віталій Малецький оприлюднив сьогодні на засіданні міськвиконкому, під час відповіді на запитання представників ЗМІ. Для прикладу градоначальник розповів, що погані будівельники у віконні відкоси ставили гіпсоплити, однак жодного доказу або підписаного акта, що все так і було, наш мер не надав.

Натомість розповів, що тепер цю роботу виконують нові чотири бригади й цим людям заплатять кошти за виконану роботу в повному обсязі. Втім це й так було зрозуміло – ось виженуть не своїх бізнес-представників, поставлять своїх, і все буде добре. Єдине питання до пана Малецького – таке.

У нашого градоначальника немає бажання повернути батькам дітей у дитячих садках по 600 гривень, які кременчужани сплачували, аби війна чиновників виконкому за будівельний підряд не позначилася на самих дітях?  

Останнє, про що слід додати, – у поясненнях стосовно розвитку скандалу мер Малецький сказав, що кредитні кошти розблоковано в цій справі, тобто вже самі вихователі платити за встановлення нових вікон не будуть і відправляти їх у відпустку за свій рахунок масово теж поки що не будуть.  

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация