Бюджет плаче. Кременчуцькі чиновники не змогли виплатити аванс всім педагогам до Дня вчителя – мер

737 0
Бюджет плаче. Кременчуцькі чиновники не змогли виплатити аванс всім педагогам до Дня вчителя – мер

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький, який сам отримав велику доплату з бідності до своєї зарплати - матеріальну допомогу з міського бюджету, не зміг виплатити повністю аванс педагогам нашого міста, який ті мали отримати напередодні свого професійного свята. Й це сьогоднішнє повідомлення мера нашого міста, який розповів, що з виплатою заробітної плати не армії чиновників міськвиконкому, а лише педагогам сьогодні в нас – проблеми.

Зокрема, для повної виплати авансу освітянам напередодні їхнього свята не вистачило мільйона гривень. Пояснення міського голови – всі кошти будуть виплачені вже після Дня вчителя, а причина в тому, що освітянам, на відміну від працівників мерії, не вистачило грошей – невиконання бюджету. Сьогодні, а кінець року не за горами, міський бюджет по податках не виконано на 99 мільйонів гривень.

А от чому він не виконується – це вже інше питання. Крім усіх бід, відомо також, що Кременчук є центром боротьби на Полтавщині між бізнес-групами олігархів Коломойського та Жеваго. Й поки між ними триває пекельна боротьба й не тільки через це, говорити про якісь економічні зрушення в нашому місті навряд чи є сенс взагалі.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация