В х Кременчук запитують, що сталося? Нічого.То за гроші вихователів продовжать тепломодернізацію

4 673 0
В х Кременчук запитують, що сталося? Нічого.То за гроші вихователів продовжать тепломодернізацію

Кременчуцькі чиновники, здається, придумали, як вирішити проблему скандальної тепломодернізації бюджетних закладів, яка за кредитні 10 мільйонів євро сьогодні «триває» в дошкільних закладах. Й це цікаве повідомлення з місцевого телеграм-каналу «х Кременчук», де невідомий громадськості автор пише про таке.

«Вихователям дитячих садків мало того, що затримують зарплату, так з 1 жовтня примушують іти у відпустку на декілька тижнів за свій рахунок. Керівництво називає різні причини – немає грошей на зарплату, немає опалення, діти хворіють і небагато дітей відвідують дошкільні заклади. Що врешті-решт відбувається? - запитують автори Телеграм- каналу, ніби вони не в курсі міських справ.

Відбувається ж таке: заклади освіти утримуються як за рахунок освітніх субвенцій, так і за кошти міського бюджету. Однак всі в курсі, що через війну мера Кременчука з конкурентами за будівельні підряди в місті зависла справа з тепломодернізацією за кредитні кошти.

Тут будівельники почали міняти вікна, але через те, що їм не платили зарплату, все покинули і пішли собі. Однак хтось же має довести до завершення розпочату справу нових вікон. Й на її вирішення – на віконні відкоси в дошкільних закладах вже збирали з батьків по 600 гривень, але й батьки в дитячих садках не всі мільйонери.

Відповідно постає питання: де взяти гроші, аби в мерії закрили цю тему. Просто так – перерахувати кошти з бюджету і заплатити за цю роботу в міськвиконкомі не можуть. Потрібні рішення депутатської комісії, внесення робіт у програму, затвердження програми. Морока там велика.

Але що стосується міського управління освіти, то тут є можливість перекидати кошти з однієї статті витрат на іншу і це не буде головним болем. Відповідно, сьогодні ми бачимо, як на педагогах починають економити, а далі ми побачимо, як за рахунок цієї економії програму тепломодернізації з її новими вікнами трохи підтягнуть. Врешті–решт, є закон збереження енергії і грошей теж.  І коли гроші забирають із зарплати вихователів, то обов’язково знайдеться той, хто цю економію використає.  

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация