Вакцинуєшся – працюєш. Не вакцинуєшся – не працюєш. Вакцинація примусова чи обов’язкова?

649 0
Вакцинуєшся – працюєш. Не вакцинуєшся – не працюєш. Вакцинація примусова чи обов’язкова?

Надалі всім нам буде пояснення щодо різниці між обов’язковою вакцинацією і примусовою. І таку різницю найкраще вивчати на нашому міському голові Малецькому. Він чи не єдиний з міських чиновників, хто не вакцинувався від коронавірусу, й тому він у випадку, якщо не вакцинується, зможе не ходити на роботу, а керувати зі свого двоповерхового котеджу, який купив у приміських Кривушах. Але керуватиме своїми підлеглими у випадку відмови від вакцинації наш мер уже на громадських засадах.

Керівник МОЗ Віктор Ляшко пояснює різницю між словами "обов’язково" та "примусово" так, повідомляє РБК. "МОЗ ніколи не заявляв про примусову вакцинацію. Не потрібно підміняти поняття примусова і обов'язкова вакцинація. Обов'язкова вакцинація говорить про те, що визначається перелік професій, які допускаються до роботи, якщо є щеплення. Або ти вакцинуєшся повним курсом і приходиш на роботу. Або ти не вакцинуєшся і не приходиш на роботу", - зазначив Ляшко.

За його словами, мова йде про обов’язковість вакцинації для всіх освітян та чиновників адміністрацій, зокрема місцевого самоврядування теж. Щодо відмовників, якщо такі будуть, то їх відсторонюватимуть від роботи без збереження заробітної плати.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация