Цього дня 5 років тому в промзоні Авдіївки загинув військовий з Полтавщини

451 0
Цього дня 5 років тому в промзоні Авдіївки загинув військовий з Полтавщини

П’ять років тому в Донецькій області від важкого поранення в промзоні Авдіївки помер військовослужбовець з Полтавщини В’ячеслав Литовченко.

Народився 17 грудня 1971 року в с. Старицьківка Машівського р-ну. Похований на полтавському кладовищі.

У травні 2015 року вступив добровольцем у 17 резервну сотню Добровольчого Українського Корпусу, а згодом став учасником АТО на Сході України. З лютого 2016 року воював у складі першої окремої штурмової роти ДУК.

У липні 2016 року В’ячеслав отримав осколкове поранення на шахті Бутівка, але після лікування в госпіталі одразу повернувся на передову.

30 вересня 2016 року увечері зазнав важкого поранення в голову від кулі снайпера в промзоні Авдіївки. Чоловіка терміново довезли до шпиталю, стабілізували, проте рана була несумісна з життям. О 1-й годині ночі  В’ячеслав помер на операційному столі.

Залишилися батьки, сестра, двоє братів та син.

Указом президента України №97/2021 від 12 березня 2021 року, "за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу", нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).

Рішенням Полтавської облради нагороджений відзнакою "За вірність народу України" І ступеня (посмертно).

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация