Протипожежної сигналізації немає? Рятувальники подають в суд позови на закриття шкіл міста

504 0
Протипожежної сигналізації немає? Рятувальники подають в суд позови на закриття шкіл міста

Кременчуцькі рятувальники масово подають позови до суду на закриття шкіл міста через порушення вимог протипожежної безпеки. Й про те, що такі позови вже подано відносно ЗОШ 19, 11,17 і далі аналогічні позови будуть подані відносно всіх інших шкіл теж, повідомляють ЗМІ Кременчука. 

За тим, що оприлюднено, – ці судові справи будуть розглядатися в спрощеному порядку й без участі сторін. Самі ж позови наші рятувальники подають не просто так. У всіх на пам’яті приклад пожежі в технікумі Одеси, де були людські жертви.

Є також інший приклад, але це стосується вже Кременчуцького району. Й мова про сусідні з Кременчуком села, де місцеві територіальні громади  встановили у свої освітні заклади протипожежну сигналізацію.  

Щодо кременчуцьких шкіл, то всі позови в суд теж подані не зненацька. Спочатку було листування рятувальників з мерією з проханням виконати все як потрібно в правилах безпеки. Однак, слід так розуміти, грошей на сигналізацію поки що не було. Тепер же все швидко зміниться. Гроші на сигналізацію в міськвиконкомі знайдуть. От тільки в кого їх заберуть?

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация