Досягнемо успіхів спільними зусиллями - нардеп Мовчан все ж згадав про вітання з Днем міста

303 0
Досягнемо успіхів спільними зусиллями - нардеп Мовчан все ж згадав про вітання з Днем міста

Народний депутат України Олексій Мовчан оприлюднив у соціальних мережах своє вітання жителям міста з нагоди 450-річчя Кременчука.

Й своє вітання наш нардеп починає зі слів, що це «поважний ювілей» і про те, що найголовніше в історії Кременчука – це люди. «Я знаю, що спільними зусиллями та нашою плідною працею ми досягнемо неймовірних успіхів», - зазначає народний депутат, який оминає таку деталь, що в нього та його виборців – різні зусилля.

Зокрема, пан Мовчан працює з усіх сил на лобіювання закону, за яким подорожчає автогаз для не дуже багатих водіїв. Натомість уже виборці Олексія Мовчана, на відміну від нардепа, спрямовують свої зусилля, аби щовечора гріти воду на плиті, бо інакше – не помитися після роботи.

«В нас спільна мета - щасливі жителі та розвиток нашого міста. Я щасливий, що бачу те, як наше місто змінюється на краще. І в цьому також ваша заслуга», - така промова нашого нардепа, який забув сказати головне – Кременчук покращується останні 450 років це точно. Але покращується, незважаючи на зусилля наших нардепів, які тягнуть Кременчук і кременчужан у люте зубожіння й у слуги олігархів.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация