На Кременчуцькій ТЕЦ пообіцяли відновити постачання жителям гарячої води після 6-и місячної перерви

1 897 0
На Кременчуцькій ТЕЦ пообіцяли  відновити постачання жителям гарячої води після 6-и місячної перерви

Жителі Кременчука, які є абонентами ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ», зможуть скупатися у ванні не раніше, ніж почнеться цьогорічний опалювальний сезон.

Останній же почнеться за двох умов. Перша, коли середньодобова температура буде нижче 8 градусів тепла протягом трьох днів. Друга умова – коли завершиться ремонт мереж великого діаметру, який тільки було нещодавно закінчено, але тепер він триває знову. Відповідну інформацію оприлюднили сьогодні під час відповідей на запитання стосовно нових тарифів Кременчуцької ТЕЦ.

Єдине попередження, яке з цього приводу теж пролунало – не виключено, що обсягів дешевого газу, який купуватиме наша ТЕЦ  у нак "Нафтогаз"  буде недостатньо для забезпечення всіх потреб ( тепла та гарячої води) й слід так розуміти, що це може бути причиною відсутності гарячої води при тому, що сам опалювальний сезон розпочнеться. Про що слід додати - загалом таких прикладів, коли надання комунільних послуг можна перервати на півроку у світі - немає. І мова тут дуже проста - ніхто не ходить у відпустку на півроку й так саму ніхто не спить по півроку. У нас же у випадку надання послуг жителям все може бути і навпаки.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация