І дороги кращі, і кредити дешевші. Чим Полтавська облрада відрізняється від Кременчуцької міської?

429 0
І дороги кращі, і кредити дешевші. Чим Полтавська облрада відрізняється від Кременчуцької міської?

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради й лютий ворог нашого мера Малецького, з яким наш міський голова невпинно бореться вдень і вночі, оприлюднив порядок денний чергової сесії депутатів облради.

Така відбудеться 8 жовтня й за тим, що планується, – жодного питання, яке стосується нашого міста, на цій сесії розглядатися не буде. Зокрема, на засідання депутатів обласної ради не виноситься питання ні про ліцей з посиленою фізичною підготовкою, ні про відсутність у Кременчуці гарячої води й таке інше.

Натомість пропонується, що депутати Полтавської облради встановлять заробітну плату будівельникам в області в розмірі 14100 гривень. Також депутати змінять назву Кременчуцького педагогічного коледжу на «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С. Макаренка».

А інше й цікаве – депутати Полтавської обласної ради теж вдадуться до програми взяття кредитів на ремонт доріг. І це тема аналогічна кременчуцькій – й у нашому місті теж беруть такі кредити. Але дивимося на різницю.

Депутати Полтавської облради візьмуть у кредит 280 мільйонів гривень на 5 років під ставку НБУ 8,5 відсотки річних плюс три відсотки маржі. У Кременчуці кредити беруться в невідомих нікому розмірах під ставку 18 відсотків річних (удвічі дорожче), плюс усі комісії та страховки.

Застава в нашому  випадку – комунальні приміщення, зокрема наші нещасні бібліотеки, які мер, здається, заклав в іпотеку назавжди без повернення. Натомість депутати Полтавської облради братимуть кредит без майнової застави – тільки під угоду. Далі просто питання до міського голови Кременчука Малецького – чому в нього така вкрай невигідна для міста кредитна політика, яка з полтавською просто не порівнюється?

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация