Плюс ще 12,6% для населення і 73% для бюджету. Кременчуцька ТЕЦ про тарифи на тепло в 2022 році

585 0
Плюс ще 12,6% для населення і 73% для бюджету.  Кременчуцька ТЕЦ про тарифи на тепло в 2022 році

Адміністрація Кременчуцької ТЕЦ, яка розпочне опалювальний сезон з новими тарифами, що вступають у дію з 1 листопада 2021 року, оприлюднила заразом і розмір нових тарифів, які діятимуть уже у 2022 році в нашому місті.

Й це місцева подія на ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ», де вчора, 27 вересня, завершили прийом пропозицій стосовно нових тарифів на виробництво тепла у 2022 році. Тож з того, що відомо, з 1 листопада, у відповідності  до рішення НКРЕКП, Кременчуцька ТЕЦ підвищить свої тарифи на тепло на 70 відсотків. Але це велике подорожчання стосуватиметься бюджетних закладів. Щодо населення, то тут подорожчання не буде значним і складатиме до 2%.

А сьогодні адміністрація Кременчуцької ТЕЦ оприлюднила вже інші тарифи на виробництво тепла, які діятимуть у 2022 році. Й тут зовсім інша картина. Перше, що впадає в око, – це подорожчання вартості послуги для бюджетних закладів, бо для них вартість тепла збільшується ще на 73,8%.

Тобто мова вже про зовсім фантастичні суми в оплаті за тепло для наших шкіл, лікарень, дошкільних закладів, які кременчуцький бюджет, може, й витримає, от тільки після цього наш бюджет уже нічого не витримає. Натомість новини будуть і для населення – в наступному році вартість виробництва тепла для жителів міста збільшиться на 12,6%.

Про що слід додати – все це буде ще обговорюватися в міськвиконкомі. Як саме обговорюватиметься – ми приблизно знаємо, вийде віцемер Москалик і заявить: «Звісно, підвищуйте тарифи…»

Однак це ще буде, й до віцемерів Кременчука Москалика, Кравченка та мера Малецького ми ще повернемося. А поки що мова про вартість газу, на підставі якої пораховані нові тарифи за тепло від Кременчуцької ТЕЦ. Й тарифи зростуть через вартість палива – це зафіксовано. А саме ж паливо, тобто природний газ для потреб опалення населення коштуватиме 6183 гривні без розподілу та ПДВ.

А вже для опалення бюджетних закладів вартість газу закладається з розрахунку 20641 гривня за тисячу кубів без розподілу і ПДВ. Для всіх інших організацій – магазинів, заводів, ресторанів тощо вартість тепла вирахована енергетиками з більш дешевого газу – 20015 гривень за тисячу кубів без розподілу і ПДВ. Чому така різниця – пояснення на це запитання не оприлюднюється.  

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация