Урочиста сесія Кременчуцької міськради сьогодні. Обираємо нових почесних громадян і не тільки. Фото

509 0
Урочиста сесія Кременчуцької міськради сьогодні. Обираємо нових почесних громадян і не тільки. Фото

У Кременчуці сьогодні – урочиста спочатку і не урочиста далі сесія Кременчуцької міської ради. Тож перша частина – це присвоєння звань «Почесний громадянин міста» і нагородження Знаком «За заслуги». 

Тож зранку в міській раді можна було побачити відомих жителів нашого міста – Володимира Смолякова, Олександра Лукацького, Миколу Глухова, Тетяну Матицину, Миколу Данилейка. Також на сесійне засідання прийшов керівник ПАТ «КЗТУ» В’ячеслав Яворський, якого нагороджено знаком «За заслуги».

Також можна було побачити самих депутатів Кременчуцької міськради, які, однак, нині переважно цікавляться своїми справами, а не громадськими. Й висновок з бліц-опитування наших обранців – депутати Кременчуцької міськради не знають, коли в нашому місті буде гаряча вода, не знають, чи підписали всі місцеві теплопостачальники угоди на купівлю газу для початку опалювального сезону й серед них немає бажаючих коментувати скандали з «утепленням» за кредитні кошти бюджетних закладів.

А так – усе, як завжди: сесія почалася й після нагородження почнеться розгляд звичайних питань. А вже після цього спостерігатимемо цікавий дерибан землі. Тобто, крім депутатських запитів однієї депутатки, все буде, як завжди, - ділимо і розділяємо.

Втім зміни все-таки будуть і ми побачимо їх за місяць у самій мерії – керівникам міста прийдеться поміркувати, куди саме притулити нові портрети нагороджених званням почесного, бо місця для їх портретів на стіні в холі міськвиконкому не так і багато.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация