На ПАТ «КВБЗ» почнуть виготовляти пасажирські вагони для Європи і не тільки. Фото

613 0
На ПАТ «КВБЗ» почнуть виготовляти пасажирські вагони для Європи і не тільки. Фото

Адміністрація ПАТ «КВБЗ» надалі постачатиме пасажирські вагони для перевезень пасажирів з України в країни Євросоюзу. І не тільки займеться, але на КВБЗ пообіцяли зробити те, чого не можуть вирішити в Укрзалізниці, – сертифікують кременчуцькі пасажирські вагони в країнах Євросоюзу.

Й це останні повідомлення з ПАТ «КВБЗ», де минулого тижня вітали своїх працівників з Днем машинобудівника й розповідали про подальші перспективи життя кременчуцьких вагонобудівників. І повідомлень з цього приводу декілька. Перше – на підприємстві продовжують виконання контракту на виготовлення 100 пасажирських вагонів.

Друге - минулого тижня успішно закінчився комплекс робіт із випробування вагонів габариту RIC на міжнародних маршрутах, який кременчужани провели на прохання УЗ. Тож незабаром на підприємстві отримають дозвіл на курсування цих вагонів євроколією.

А ще триває робота й у напрямі вантажного вагонобудування, створюються перспективні моделі вагонів. Зокрема йде підготовка виробництва потокового складання трьох моделей вантажних платформ. А нова європейська зчленована 90-футова платформа вийшла на випробування. У цієї продукції також є перспектива реалізації на ринку ЄС», - такий зміст повідомлення від наших вагонобудівників, які все-таки поступово виходять з економічної кризи.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация