Невиїзний. Мер Кременчука Малецький не зможе отримати COVID-сертифікат для поїздки за кордон

814 0
Невиїзний.  Мер Кременчука Малецький не зможе отримати COVID-сертифікат для поїздки за кордон

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький не має права порушувати протиепідемічний карантинний режим й для свого захисту наш мер навіть на вулиці, перебуваючи на близькій відстані від людей, повинен бути в захисній масі. Інакше – порушення карантину й ризик для очільника міста захворіти самому й стати джерелом інфекції.

Й це останні повідомлення з медичного життя чиновників Полтавської області – міських голів Полтави та Кременчука, Мамая та Малецького. Цих чоловіків об’єднує відсутність вакцинації,  й обидва посилаються, що ось вони перехворіли на ковід й у них є антитіла.

Однак ці «антитіла» не дають права тим, хто перехворів, вільно перебувати на близькій відстані до людей, тим паче у приміщенні та без маски або респіратора, зауважують наші колеги з «Полтавщини».

«У постанові Уряду вказано, що COVID-сертифікати (які й підтверджують захист організму людини від тяжкого перебігу хвороби у разі інфікування) можуть отримати особи, які перехворіли на COVID-19 упродовж останніх 180 днів і мають цьому підтвердження. А з моменту захворювання Мамая пройшло мінімум 9 місяців», - таке нагадування з Полтави

Натомість мер Малецький перехворів на коронавірус у листопаді минулого року, тобто десять місяців тому і це вже нагадування з Кременчука. Тобто за медичним протоколом міські голови Кременчука та Полтави підлягають вакцинації незалежно від того, є і них у крові антитіла чи немає. Тим паче, що вони підпадають під категорію працівників, які мають обов’язково вакцинуватися – така вказівка МОЗ.

Останнє – тема про необхідність вакцинації виникла під час зустрічі мера Малецького з представниками ЗМІ на виставці комунальної техніки. Пояснення «Програми плюс», чиї журналісти вакцинувалися всі, - це заклик до мера берегтися від коронавірусу і берегти тих, з ким він спілкується. На самому заході з показу техніки, який проводився в центрі міста, незважаючи на скупчення людей, наш мер був без маски. А дарма.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация