У Кременчуці - свято районного масштабу. Мер з заступниками оглянули комунальну виставку. Фото

567 0
У Кременчуці - свято районного масштабу. Мер з заступниками оглянули комунальну виставку. Фото

У Кременчуці сьогодні день основних масових заходів з проведення міського свята – Дня визволення міста, яке у нас суміщують з 450 річчям з дня заснування нашого міста на Дніпром.

Тож зранку вдень на вулиці Київській пройшов забіг, по Дніпру повз Кременчук пропливли різні яхти, але головні події дня відбулися на площі Незалежності.

Й мова про виставку техніки , яку у нас представляло 4 організації й найбільша увага – до полтавського надлегкого гелікоптера АК – 3, який  сьогодні було льотним коледжем віддано дітям нашого міста на ознайомлення. Тож батьки дітей ставали в чергу, аби посадити своє чадо в кабіну, де 5-річні мали можливість натискати педалі й дітям це дуже подобалося.

Натомість до вантажівок, які розмістив на площі Незалежності власник підприємства «Альфатекс», депутат кременчуцького району Микола Корецький, інтерес вже був не такий. Все ж – мова про китайські авто, або білоруські, але не кременчуцькі.

Втім, люди, у яких зразки китайського автопрому викликали зацікавленість теж були й тут вже мова про нашого міського голову Віталія Малецького та його заступників - Ольгу Усанову та Руслана Проценка. Нашого мера цікавила можливість купівлі двох невеликих вантажівок, як мінімум вдвічі менших за ті, які було представлено на площі.

«У нас в намірах купити дві невеликих вантажівки для потреб ШРБУ, аби можна було ремонтувати розриття на дорогах, які залишає після себе обленерго та «Кременчукводоканал». Ми хочемо створити в ШРБУ спеціальну бригаду для таких робіт», - розповів «Програмі плюс» Віталій Малецький, який не став далі поглиблюватися в деталі.

А деталі ж такі, що у Кременчуці, після того як наприклад «Кременчукводоканал»  зруйнував вулицю Кагамлицьку вщент – дві невеликі вантажівки з асфальтом ситуацію не врятують. Навпаки – потрібно щось велике, яким можна везти багато асфальту, бо ям на цій дорозі ще більше.

Однак, якщо брати ситуацію на перехресті вулиць Мазепи та Небесної сотні, нового асфальту потрібно зовсім небагато й пару мішків, аби засипати ним ями вистачило б. Але хто буде вмикати гігантський асфальтовий завод ШРБУ, аби зробити невелику партію асфальту, при нинішній неймовірній дорожнечі природного газу та електрики?

Останнє про що слід додати – мер нашого міста також оглянув на виставці колеса Кременчуцького заводу коліс та нову піскорозкидувальну установку ПАТ «Кредмаш». Також наш градоначальник оглянув пожежні автомобілі, але це те, що ми і так бачимо на наших дорогах. І це здається все  – більше предметів  з досягнень місцевої комунальної галузі не було.

Можна було звісно поставити на площу тролейбуси, які їздять на акумуляторах через міст у Крюків. Також вже самі чиновники  могли б виставити на огляд людей свої нові службові авто, а там є на що подивитись, або хоча б міські маршрутки, але ніхто цього робити не став.

І взагалі цього року – виставка комунальної техніки якось не вразила. Гостей з Полтави на виставці не було, наші нардепи на захід не приїхали, а мера ми і так бачимо і сильно відчуваємо його щодня: хоча б по відсутності у Кременчуці гарячої води і наших немаленьких тарифах.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация