У Кременчуці кандидата в депутати чоловічої статі перетворили на позапартійну медсестру

536 0
У Кременчуці кандидата в депутати чоловічої статі перетворили на позапартійну медсестру

20 вересня в Автозаводському районному суді Кременчука відбувся розгляд цивільної справи за позовом Віталія Г. до Кременчуцької районної територіальної виборчої комісії. Позивач звернувся до суду для захисту честі, гідності та ділової репутації, а також відшкодування моральних збитків.

У ЄДРСР опублікували лише вступну та резолютивну частину позову, оскільки для викладення мотивувальної частини судового рішення потрібно більше часу.

Причина позову – розміщення на виборчих дільницях територіального виборчого округу №2 з виборів депутатів Кременчуцької райради інформаційних бюлетенів з недостовірною інформацією. Всі, хто 25 жовтня 2020 року прийшов проголосувати, побачив, що Віталій Г. – медична сестра лікувально-діагностичного центру «Європейська медицина», позапартійна.

Суддя Олена Предоляк частково задовольнила позов кандидата в депутати. Повний список його вимог опублікують пізніше, у повній версії електронного протоколу судового засідання. Поки що йдеться про те, що Кременчуцька районна територіальна виборча комісія має заплатити Віталію 4 000 грн, повернути йому 998,90 грн сплаченого раніше судового збору, а також сплатити судовий збір від себе – 908 грн.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация