З 23 вересня нові карантинні обмеження. Жовта зона, але якщо щеплені, то… – голова ОДА Синєгубов

858 0
З 23 вересня нові карантинні обмеження. Жовта зона, але якщо щеплені, то… – голова ОДА Синєгубов

Олег Синєгубов, голова Полтавської обласної адміністрації повідомляє про нові зміни в нашому житті з 23 вересня, тобто з четверга. З цього дня Україна і Полтавщина теж – у жовтій зоні коронавірусного карантину.

«Із 23 вересня Полтавщина, як і вся Україна, переходить до жовтої зони. Такий крок має стати дієвим запобіжником від повного локдауну. Чому зараз? Бо зокрема саме восени, коли розпочинається освітній процес, велика кількість людей одночасно потрапляє в закриті приміщення. Тому, щоб стримати ймовірні сплески захворюваності на ковід, і запроваджується карантин», - таке пояснення очільника області. Інше від нього – про те, що буде. А буде наступне.

« Якщо ви щепилися від коронавірусу так само, як і 80% персоналу в ваших дитячих садочках, школах, коледжах, інститутах чи університетах, то для вас нічого не змінюється. Якщо 80% працівників кафе, ресторанів, спортзалів, кінотеатрів і 100% їхніх відвідувачів вакцинувалися, то для вас нічого не змінюється. Підприємці, бізнес, заклади освіти мають працювати безперебійно, але вони зможуть це робити лише якщо їхні співробітники та відвідувачі вакциновані мінімум однією дозою», -  така заява керівника Полтавської області в якій він нагадує – «98% шпиталізованих з ковід в Україні – не вакциновані. Друзі, бережіть своїх дітей, батьків, бабусь і дідусів – робіть щеплення».

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация