Не платите за газ по 10 грн, буде по 12. Кременчуцькі газовики передадуть боржників на ПОН

853 0
Не платите за газ по 10 грн, буде по 12. Кременчуцькі газовики передадуть боржників на ПОН

Кременчуцький газопостачальник – відома міська фірма з назвою «Кременчукгаз-трейдинг», яка постачає газ всього 30 тисячам побутових споживачів нашого міста, обіцяє зайнятися боржниками. Й мова про громадян, які оформили «Кременчукгаз трейдінг» як свого постачальника газу, але  не розраховуються за отримане блакитне паливо. Й це останнє повідомлення від керівника трейдінгу Кузьмінського, який оприлюднив наступну заяву.

««Кременчукгаз-Трейдінг» постачає газ для 30 000 побутових споживачів!
Ми взяли зобов’язання постачати природний газ населенню, але не отримуємо доступ до газу українського видобутку. Ми його купуємо на біржі. Якщо річний тариф для побутових споживачів становить 9,99 грн/куб м газу, то сьогодні ми закуповуємо його по 22 грн/куб м.
Протягом чотирьох місяців ми займалися тим, що намагалися досягти рівних умов доступу до газу українського видобутку для забезпечення потреб населення.
І ось у рішенні останнього засідання РНБО з’явився пункт про те, що частина газового видобутку повинна продаватися на біржі (наразі цим газом користується «Нафтогаз України»). Але це питання часу – щоб прийняти відповідний закон…
Тим часом 5 млн грн. Заборгованості – це вартість обсягу для двомісячного споживання клієнтів нашої компанії.
Це надзвичайно велике навантаження на підприємство!
Зі споживачами, які не сплачують рахунки та мають заборгованість буде проводитися робота з відкріплення від наших послуг та передачі їх на ПОН», - така заява від представника газовиків.

Далі слід нагадати наступне – заява представника групи «Кременчукгаз» - актуальна і погроза його передати боржників на ПОН – постачальника останньої надії, реальна.

Бо є питання вартості газу для населення у випадку передачі на ПОН – 12 гривні за куб. Вартість газу від кременчуцької групи – 10 гривень за куб. Але якщо бути відвертим, то слід сказати, що сьогодні найдешевший газ – це державний  «Нафтогаз», з його вартістю 7,96 гривень за куб.

Єдине що в цій справі – борги. Не розрахувавшись з одним постачальником, перейти до іншого – не вийде й це потрібно розуміти.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация