Не на новий міст через Дніпро у Кременчуці. Укравтодор візьме кредит на дорогу «Дніпро Решетилівка»

388 0
Не на новий міст через Дніпро у Кременчуці. Укравтодор візьме кредит на дорогу «Дніпро Решетилівка»

Кабінет Міністрів України оприлюднив нове рішення щодо фінансування дорожнього будівництва в Україні й зокрема – на Полтавщині.

Серед того, що очікувалося – гроші мали б отримати будівельники нового мосту через Дніпро у Кременчуці ( підприємство «Догуш»). Головний аргумент таких очікувань - проєкт нового  автомобільного мосту у Кременчуці вже мав би бути готовий й вже має бути оголошено про офіційний початок будівництва. Але поки що ні.

За тим, що оприлюднено в постанові Кабінету Міністрів – уряд дозволяє Державному агентству автомобільних доріг взяти великий кредит під державні гарантії.  Розмір цього кредиту,  який береться на 15 років - 908 мільйонів гривень. Щодо шляховиків Полтавщини, то вони з позичених коштів отримають  215 мільйонів грн.

Тож 40 млн грн буде виділено для будівництво обходу м. Решетилівка. 50 млн грн отримають будівельники для обходу міста Кобеляки, а 125 мільйонів гривень піде на транспортну розв’язку в пересіченні автомобільних доріг Київ-Харків та Дніпро-Решетилівка.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация