Бо міцні "господарники". Опалювальний сезон у Кременчуці – справді під великим питанням

352 0
Бо міцні "господарники". Опалювальний сезон у Кременчуці – справді під великим питанням

Ситуація у Кременчуці з початком опалювального сезону – справді ніким неконтрольована, непрогнозована й мова про повний безлад. Ситуація з початком опалювального сезону на Полтавщині теж, до речі - непрогнозована. Й це нарада в області по теплу сьогодні, на якій стало відомо наступне.

Перше - договори з газопостачальною компанією «Нафтогаз Трейдинг»  на постачання газу , аби можна було запустити котельні уклали 13 із 30 виробників тепла на Полтавщині..Й головне – кременчуцьких виробників тепла в переліку тих, хто угоду про постачання газу підписав, окрім КП «Теплоенерго» - просто немає

«Начальник Управління ЖКГ та енергетики Полтавської ОДА Едуард Рева на брифінгу 17 вересня повідомив, що наразі підприємства області мають можливість укласти договори з «Нафтогазом» та гарантувати тариф газ по 7,42 грн:

«На сьогодні не підписали договори Кременчуцька ТЕЦ, Крюківський вагонобудівний, “Гадячтеплоенерго” і Щербані. Ми наполягаємо, щоб вони переглянули. Там були питання авансу і розрахунків за газ. На сьогодні є домовленість з НАК “Нафтогаз” щодо відстрочки по платежу після авансу. Тобто за листопад можна буде розрахуватися 15 січня. Відстрочка дається на 45 днів», повідомляють наші колеги з полтавського «Змісту» які прослухали всю нараду і на якій не говорили про головне для Кременчука. Ніхто не брався відповісти на запитання – коли у Кременчуці все таки появиться гаряча вода.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация