В області розігрують 6 млн на проекти участі. Кременчук презентує регату, спортмайданчик і стенд

325 0
В області розігрують 6 млн на проекти участі. Кременчук презентує регату, спортмайданчик і стенд

Полтавська обласна рада оголосила старт проектів бюджету участі й це цікавий конкурс, в якому кожна територіальна громада може позмагатися за свої проекти.

Й за тим, що оголошується – всього таких проектів 163, коштів на їх втілення в життя – 6 мільйонів, а Кременчук презентує три таких проекти, вартість кожного – 200 тисяч гривень. Зміст наших проектів, які підготував молодий чиновник міськвиконкому, на прізвище Перевезенцев – мова про наступні проекти.

Перший – спеціальне інформаційне табло перед ЦНАПом, зразка того, що за 200 тисяч гривень поставили перед Кременчуцьким краєзнавчим музеєм й яке просто стоїть, нікому не потрібне в принципі.

Другий проект – представник міськвиконкому просить 200 тисяч гривень на проведення регати по Дніпру для популяризації вітрильного спорту. Й третій проект, який коштує теж 200 тисяч – це спортивний майданчик в селі Потоки.

Про що слід додати – напевне найбільш правильним було б створення невеликого скверу або зони відпочинку в центрі міста, або в Нагірній частині.  Але це був би один суттєвий проект. Втім в організаторів тут інша точка зору, а до завершення голосування в Інтернеті залишилося 15 днів. Саме голосування відбувається тут https://smartregion.pl.ua/pb/projects

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация