Святкуємо два тижні поспіль. У міськвиконкомі уточнили план святкування дня міста 2021

451 0
Святкуємо два тижні поспіль. У міськвиконкомі уточнили план святкування дня міста 2021

Святкування Дня Кременчука у 2021 році буде надзвичайним й не гіршим, ніж свято 400-річчя з Дня заснування Кременчука, яке відзначали 50 років тому. Єдине що – різниця все ж буде, до 29 вересня мер Малецький гарячу воду не вмикатиме, але увагу міськвиконком привертатиме до іншого.

Отже у відповідності до уточнених планів святкування – двотижневе відзначення дня Кременчука почнеться буквально завтра – з наукової конференції в нашому університеті, яку присвячено не стільки академіку Вернадському, як дню міста.  

Також вже в п’ятницю, всі бажаючі можуть долучитися до Дня міста й разом з учнями шкіл прибрати парк «Ювілейний». А вже вечором цього дня прийти на бізнес-фестиваль, в центр міста.

Однак це тільки початок, повідомляють в нашій мерії, в плані якої зазначено 51 захід, які буде проведено протягом двох тижнів святкування.

Тож серед того, що заплановано – фестиваль повітряних куль на стадіоні «Кредмаш», всеукраїнська виставка собак, вітрильна регата, проліт над Дніпром вертольотів, виставка голубів, велопарад без вишиванок, напів марафон на вулиці Київській  та концерти місцевої самодіяльності з назвами, зразка «Моє місто в серці моєму».

Ну і звісно буде мітинг в центрі міста на вулиці Соборній, виставки й все таке інше, включно з сесією міськради, на якій буде встановлено запис в книгу рекордів  з кількості новообраних почесних громадян Кременчука. Тож готуйтеся – попереду два тижні свята нашого міськвиконкому.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация