До Дня міста. Цієї п’ятниці учні замість комунальників безкоштовно прибиратимуть парк «Ювілейний»

366 0
До Дня міста. Цієї п’ятниці учні замість комунальників безкоштовно прибиратимуть парк «Ювілейний»

Кременчуцькі чиновники оголошують про повернення міськвиконкому до недавніх історичних традицій з проведення суботників та воскресників.  Одна з таких традицій – учні міських шкіл цього разу візьмуть в руки граблі й підуть прибирати міський парк.

Платити як того вимагає законодавство по 36,11 грн за годину роботу дітям ніхто не буде, однак чиновники обіцяють учнів погодувати та пригостити чаєм. Й це офіційне повідомлення від мера Малецького, який оголошує акцію «Зелена толока», що пройде до всесвітнього дня прибирання, який засновано у 2019 році та до Дня міста.

За тим, що оголошується у Вікіпедії з дня прибирання – мова про «глобальну програму соціальних дій, спрямовану на боротьбу з глобальною проблемою твердих відходів, включаючи проблему морського сміття».

Отже, таке прибирання у місті відбудеться 17 вересня, тобто цієї п’ятниці. Й цього дня діти безкоштовно працюватимуть в парку «Ювілейний». Щодо безкоштовної праці дітей в інших парках, то така не планується.

На фото – суботник минулих років, який було проведено за участі тоді ще начальника центру соціальних служб для молоді Малецького.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация