Наш "герой". Нардеп Мовчан теж записав в свій актив новий міст через Дніпро у Кременчуці та нові вагони

287 0
Наш "герой". Нардеп Мовчан теж записав в свій актив новий міст через Дніпро у Кременчуці та нові вагони

У народній легенді Кременчука щодо будівництва нового мосту через Дніпро, справа, в якій усі фіксують для історії свою причетність, – нові зміни.

І ми вже знаємо, що про свою причетність до нового мосту через Дніпро кожен день, а інколи - двічі на день: зранку та ввечері, нагадує кременчуцький нардеп Шаповалов.

Нагадування його логічне – цей бізнес-нардеп живе у великому котеджі в охоронній зоні Дніпра за великим парканом на вулиці Флотській. І, звісно, він причетний до всього, що по Дніпру чи в його глибинах пливе або над Дніпром пролітає. Однак, здається, він не один, хто причетний до цих подій.

«Поділюся своїм звітом за 2 роки. Роблю все відкрито і прозоро, щоб мої виборці завжди були в курсі. Отже, із найбільших здобутків - старт будівництва Кременчуцького мосту…» - з таких слів починає повідомлення у своєму телеграм-каналі племінник нардепа Шаповалова – молодий нардеп Мовчан.

Яким боком він до цього будівництва, цей молодий чоловік не пояснює й, звісно, версія тільки одна – ймовірно, пан Мовчан у нас теж причетний до подій у глибинах Дніпра.

Але чим саме причетний – відвідуванням котеджу свого дядька, що на березі Дніпра, чи тим, що колись був на пляжі на Дніпрі – кременчуцький обранець не пояснює.

Втім це не одне, до чого причетний молодий кременчуцький нардеп. Він також заявляє про свою участь в отриманні замовлення на 100 пасажирських вагонів у Кременчуці та інші такі речі, як-то урядові субвенції на розвиток кременчуцьких медичних закладів, як основних у медичному окрузі Кременчуцького району.

Інше, про що обранець кременчужан повідомляє, – це про свою причетність до виділення коштів на ремонт доріг, які взагалі-то виділяються як по «Великому будівництву», так і по обласних програмах.

А от до менш приємних подій, зокрема значного погіршення умов життя своїх виборців – суцільного подорожчання продуктів харчування, інфляції, серйозного зростання комунальних тарифів, позбавлення громадян можливості отримати субсидії, то про свою причетність до таких справ нардеп Мовчан нічого не говорить.

Про це він мовчить взагалі як риба в Дніпрі, де за його «причетності» буде збудований новий міст.

Однак він не тільки мовчить – нардеп Мовчан просто ініціює закони, за якими наше життя погіршується небаченими темпами. Але про це в його звітах нічого не говориться.

До речі, в Кременчуці вже третій місяць немає гарячої води й коли вона появиться взагалі й що буде в місті з новим опалювальним сезоном? На це запитання чомусь наші нардепи - Мовчан і Шаповалов - не відповідають і в їхніх звітах про це нічого не говориться. 

Останнє - про 200 зустрічей, які нібито провів нардеп зі своїми виборцями. А це вже питання до його виборців, які живуть на Молодіжному, в Горішніх Плавнях і навколишніх селах. І як ці зустрічі – мабуть, корисні?

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация