Планували заробити на людях, але. Міськвиконком зменшить вартість ПЛР-тестів для жителів Кременчука

721 0
Планували заробити на людях, але. Міськвиконком зменшить вартість ПЛР-тестів для жителів Кременчука

Кременчуцькі чиновники зменшать вартість ПЛР-тестів, які роблять жителі міста для відвідування закордону й відтепер – після повернення додому з окремих країн, аби не сидіти на самоізоляції.

Здешевлення ПЛР-тестів з 1580 гривень (найдорожча ціна в Україні) відбудеться приблизно до обласного рівня – 900 грн. Й це спілкування представників ЗМІ Кременчука з головним кременчуцьким медичним чиновником, чиє прізвище Середа.

Зміст запитання – ось жителі міста повертаються з-за кордону й роблять собі ПЛР-тест і так само роблять собі тести, аби поїхати за кордон, якщо це необхідно. Звісно, що за цими тестами всі підуть у приватні лабораторії, а не в комунальну, що на вулиці Леонова, в будівлі колишньої поліклініки залізничників.

Причина такого вибору досить проста – ціна питання й сьогодні та вчора теж у приватній медицини зробити цей тест коштує на 600 гривень дешевше, ніж у міській комунальній.

Пояснення медичного чиновника Кременчука Середи – тепер (після запитань журналістів?), бо подешевшали самі тести ПЛР, які в нас перевіряють у лабораторії Кременчуцького пологового будинку, ця послуга подешевшає для громадян.

Чому в мерії не переглянули своє рішення щодо вартості ПЛР-тестів для жителів ще пів року тому (бо тести подешевшали вже давно), а все намагалися зробити на людях бізнес, керівник кременчуцької медицини не пояснював.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация