Малецький: з першого серпня у Кременчуці – нове подорожчання проїзду в громадському транспорті

395 0
Малецький: з першого серпня у  Кременчуці – нове подорожчання проїзду в громадському транспорті

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький та його вісім заступників сьогодні затвердили нову вартість проїзду в громадському транспорті.

Цікаво, що нова ціна на проїзд приймається як компроміс між перевізниками та мером, про що сам пан Малецький і заявив. Чому в такому випадку ціни і міські тарифи не приймаються як компроміс між мером міста Малецьким та його виборцями – незрозуміло. 

Втім рішення про подорожчання проїзду з першого серпня, яке втілено в життя без пояснень громадянам і без консультацій з ними - прийнято. Сам проект рішення з громадлю не обговорювався, відповідних слухань ніхто не проводив, але в підсумку вийшло таке.

Чиновники проголосували за два рішення – про підвищення тарифів на проїзд у міському транспорті: у режимі маршрутного таксі — 8 грн; у звичайному режимі — 5 грн; у комунальному транспорті КТУ (тролейбуси, комунальні автобуси) — 5 грн.

Вартість проїзних місячних квитків у комунальному транспорті буде такою: учнівський - 75 грн; студентський - 85 грн; для громадян - 200 грн; для підприємств, організацій - 350 грн.

Також із завтрашнього дня в усіх маршрутках, тролейбусах та автобусах розмістять інформаційні повідомлення про нову ціну на проїзд із 1 серпня.

Останнє, що цікаво, – після цього рішення про подорожчання проїзду жодних змін у покращенні перевезення пасажирів не буде. Такі ніхто не обіцяє.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация