Як там з «Дельтою»? У Кременчуці чиновники заборонили відкриття регіонального центру вакцинації

363 0
Як там з  «Дельтою»?  У Кременчуці чиновники заборонили відкриття регіонального центру вакцинації

У Кременчуці – новий виток загострень політичної боротьби мера нашого міста Малецького, який усе запекло воює з новим головою Кременчуцької районної ради Колотієвським.

І це надзвичайно цікавий трилер з життя кременчуцьких чиновників, у даному випадку нашого мера, який бореться з таким же, як сам, але трохи молодшим колегою по місцевому самоврядуванню.

А про те, за що воюємо сьогодні, на апаратній нараді в міськвиконкомі розповів міський голова Кременчука Малецький. Тож зміст нової кременчуцької битви наших чиновників такий. Полтавська обласна адміністрація, де серйозно займаються питаннями щеплення населення від коронавірусу, просить Кременчуцьку району раду, аби було відкрито регіональний центр вакцинації від ковіду.

Відповідно в районних чиновників тільки одна можливість вирішити це питання – відкрити такий центр вакцинації в Кременчуцькій районній лікарні, куди їдуть мешканці прилеглих сіл.

Але проти такого рішення - ворог голови Кременчуцької райради Колотієвського - мер Кременчука Малецький. Зрозуміло, відразу й далеко наш мер посилати свого неприятеля не став.

Натомість уже головний медичний чиновник міста Максим Середа почав пояснювати, що ось є первинна медицина – амбулаторії в селах. Відповідно можна в якомусь селі зробити районний центр вакцинації.

Загалом цікаво слухати головного медичного чиновника, який говорив не зовсім розумні пояснення, що в щепленні головне – бухгалтерія й тому, вочевидь, новий центр вакцинації в Кременчуцькій районній лікарні відкривати не можна.

Однак є запитання вже до обласних чиновників – як довго жителям Кременчука дивитися на цю війну чиновників. Й ми б залюбки подивилися на цей цирк, якби все відбувалося на рингу, а обов’язки рефері взяв на себе голова обласної адміністрації Синєгубов. Ну не може ж кременчуцьке психічне загострення наших чиновників тривати вічно.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация