На випадок війни зі сходу. У міськвиконкомі Кременчука перерахували міські бомбосховища і укриття

329 0
На випадок війни зі сходу. У міськвиконкомі Кременчука перерахували міські бомбосховища і укриття

У Кременчуці у 2021 році для захисту населення у випадку війни, а така може бути лише зі Сходу, є  85 спеціалізованих бомбосховищ. Також у місті є 32 протирадіаційних укриття та 749 найпростіших укриттів – підвальних приміщень, де можна сховатися під час обстрілів.

Це міський голова Кременчука Віталій Малецький оприлюднив розпорядження «Про створення фонду захисних споруд цивільного захисту міста Кременчука» та додаток до нього – сам перелік захисних споруд.

За тим, що відзначено, – найбільше бомбосховищ  свого часу було побудовано на Кременчуцькому автомобільному заводі – 10 таких і ще три протирадіаційних укриття. На другому місці – ПАТ КВБЗ, де нарахували 5 бомбосховищ та 4 протирадіаційних укриття. Далі – непрацюючий сьогодні Кременчуцький сталеливарний завод.

Інше, про що слід додати, – бомбосховища на територіях міських підприємств призначені для захисту їхніх робітників. Натомість для мешканців міста на балансі КП «Автозаводське» сьогодні є одне бомбосховище, 16 протирадіаційних укриттів та 749 підвалів, у яких можна захиститися на випадок можливої агресії.

На фото – бомбосховище під Палацом культури ПАТ «АвтоКраз»

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация