Пільги будуть, але не всім. Депутати міськради пропонують зробити безкоштовним проїзд учнів

381 0
Пільги будуть, але не всім. Депутати міськради пропонують зробити безкоштовним проїзд учнів

Відомий депутат Кременчуцької міської ради від фракції ЄС Лариса Гориславець та її колега Катерина Мусієнко пропонують надалі змінити в місті підходи дорослих до дітей.

А головне в змінах – зробити проїзд учнів від місця проживання до навчальних закладів й у зворотному напрямку теж – безкоштовним.

Пояснення від кременчуцьких депутаток дуже просте:

«У 2019 році загальноосвітні навчальні заклади Кременчука реформовано, утворено гімназії та ліцеї, відповідно до статті 9 про типи закладів освіти  ЗУ “Про освіту”.

У зв’язку з цим учні 10-11 класів опинилися в умовах, коли навчальний заклад знаходиться не за місцем проживання, бо учні обирають його за профілем навчання.

При цьому Санітарний регламент вказує, що учні, які проживають на відстані від закладу освіти понад 2 км, забезпечуються підвезенням… Таким чином, Кременчуцька міська рада Кременчуцького району Полтавської області повинна забезпечити підвезення для учнів 10-11 класів.

Інше - про те, скільки дітей потрібно підвезти й скільки це коштуватиме.

За інформацією Департаменту освіти, орієнтовна кількість учнів 10-11 класів, що потребуватимуть підвезення на навчання, у 2021-2022 складе 568 осіб.

І для їх перевезення з міського бюджету потрібно буде виділити 693 тисячі гривень.

Такі кошти в місті є й, звісно, це фінансування кризи за собою не потягне.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация