Бездоказово затримані кременчужани з судовим позовом проти газети "Автограф": захист честі та гідності

2 943 0
Бездоказово затримані кременчужани з судовим позовом проти газети "Автограф": захист честі та гідності

Сьогодні, 18 травня, в Крюківському районному суді мало відбутися засідання в режимі відеоконференції за позовом трьох обвинувачених у справі вбивств ексмера Кременчука та судді щодо порушення честі, гідності і ділової репутації за фактом поширення недостовірної інформації у статтях газети "Автограф". 

Саме ця газета, яка виходила безкоштовна і була доступною, а нині раптово зникла, протягом тривалого часу поливала брудом кременчужан, яких без доказів їхньої вини уже сьомий рік тримають під вартою.  

Це видання, зокрема, «призначило винними» учасників справи до завершення судового процесу, й свідками цього були не тільки рідні та близькі затриманих, які також страждали від брехливих публікацій газети "інкогніто", а й свідомі кременчужани. 

Сьогодні слухання справи мали продовжити з перегляду скріншотів з Інтернет-видань на підтвердження обставин, викладених у відзиві на позов, бо минулого засідання учасники процесу технічно не могли взяти участь у дослідженні цих матеріалів, адже перебували по той бік екрана в Київському райсуді Полтави.

Крім того, процес вимагав особистої присутності третьої сторони - представниці Міністерства юстиції і письмової згоди від усіх трьох позивачів щодо можливості дослідження відеоматеріалів без їхньої участі.

Як повідомив адвокат, представниця Мін'юсту прибула, але двоє із затриманих кременчужан через хворобу не змогли надати відповідних заяв.

У результаті суддя оголосив перерву в розгляді позову про захист честі, гідності і ділової репутації до остаточного одужання підсудних і отримання від них затребуваних заяв.

Наступне судове засідання заплановано на 14 червня.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация