Хіба що Малецький сам робитиме? У Кременчуці провалять Указ Президента про щеплення від COVID-19

475 0
Хіба що Малецький сам робитиме? У Кременчуці провалять Указ Президента про щеплення від COVID-19

Кременчуцькі чиновники не зможуть виконати Указ Президента України Володимира Зеленського, за яким половина  населення, в даному випадку Кременчука, має отримати щеплення ще до завершення 2021 року.

Й це останні новини України й погляди з міськвиконкому Кременчука, де й так з цим щепленням ніхто не поспішав.

Однак тепер буде ще гірше.

Мова про останній Указ Президента України Володимира Зеленського, яким затверджується створення Національного плану вакцинації від коронавірусу більшості дорослого населення країни.

Відомо, що такий план, у відповідності до Указу,  в семиденний термін має затвердити  Кабмін.

Тож «…має бути встановлена мінімально необхідна щомісячна кількість щеплень, визначені джерела і терміни поставки вакцин від коронавірусу. Крім того, Кабінету Міністрів потрібно визначити осіб, відповідальних за реалізацію плану».

Й зрозуміло, що за реалізацію плану в Кременчуці відповідатимуть усі.

Але головним відповідачем, якого у випадку чого й призначать винним у зриві кампанії на місцевому рівні, буде наш мер Віталій Малецький.

Втім градоначальник Кременчука і так нічого не робить у цій справі й не факт що він, представник антипрезидентської олігархічної партії «За майбах», взагалі щось робитиме.

Далі слід сказати, що саме доведеться зробити в Кременчуці, аби виконати Указ Президента.

Всього дорослого населення у нашому місті – приблизно 175 тисяч жителів.

До кінця 2021 року  щеплення, аби зупинити епідемію,  потрібно зробити половині з них. Тобто провести вакцинацію для 85 тисяч жителів.
За тим, що час іде й усе почнеться в травні, – цей показник щеплень вдасться витримати, якщо щодня, без вихідних, робити таких не менше 400.

Сьогодні в трьох міських пунктах вакцинації робиться по 40 щеплень в кожному й це максимальна кількість.

Головне питання в цій справі – кому саме робити ці щеплення й де взяти жителів по 400 щодня, які б на цю вакцинацію  погодилися.

Й тут усе починається з нашого міськвиконкому, де ніхто й ні на що не погоджувався. Навіть повісити плакат, що вакцинація рятує людей  від епідемії, мер нашого міста не готовий. А ще Президент України зі своїм Указом. 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация