Без вишукувальних робіт і без грошей? Проект нового Крюківського мосту буде на початку червня – ОДА

749 0
Без вишукувальних робіт і без грошей? Проект нового Крюківського мосту буде на початку червня – ОДА

У справі «Великого будівництва» в Україні Кременчук стане не менш значимим за Київ чи Запоріжжя. Й мова про зведення нового мосту через Дніпро у нашому місті та його значення для міста, області та України.

Це чиновники Полтавської обласної державної адміністрації відкрили завісу таємності у своїй нараді, яку вони проводили минулого тижня в Полтаві без присутності ЗМІ стосовно будівництва нового мосту через Дніпро у Кременчуці.

За тим, що було відомо раніше – голова ОДА Олег Синеєгубов в своєму телеграм каналі оприлюднив наміри свого пропагандистського долучення до справи будівництва нового мосту у Кременчуці. Натомість, минулої пятниці чиновники ОДА оприлюднили розширену інформацію щодо свого таємного мостового зібрання.

Головне в оприлюдненому, окрім намірів створити комітет зі сприяння будівництву ( в своїх робочих кабінетах «батьки» області будуть спрямовувати, сприяти, направляти, оживляти, доповняти….- авт) є інше. Й мова про повідомлення щодо проектування, підготовчих робіт і самого будівництва.

«… Очікуємо, що повний проєкт мосту буде готовий на початку червня», – зазначає Олег Синєгубов...», - такий головний мессидж з оприлюдненого минулої пятниці в ОДА.

Й це справді революційне повідомлення, яке розриває всі шаблони з нашої мостової уяви.

А з того, що ми знаємо – мова про наступне. Для того, аби появився міст, спочатку слід зробити проект. Для цього потрібні кошти. Сам проект коштує 208 мільйонів гривень, уряд виділив 100 млн.

Однак для виготовлення самого проекту потрібні  вишукувальні роботи. Й вони потрібні аби встановити повну довжину мосту, визначитися з опорами, фундаментом та їхніми розмірами

Поки що  на ці запитання – як глибоко в дно Дніпра забиватимуть опори – на сто метрів  вглиб чи на 1 метр, відповіді немає.

Однак від цих вимірів залежать обсяги будівельних матеіралів, які замовлятимуть для будівництва - той же цемент та щебінь.

Втім,  здається що для Кременчука  все  це вже в минулому.  У нас все буде по іншому. 

Єдине що в цій справі – ми ще не чули пояснень самих будівельників з фірми «Догуш» - що вони думають з приводу проекту  й коли планують його завершити, для чого спочатку потрібно провести вишукувальні роботи, вартість яких відповідно угоди – 20 мільйонів гривень.  

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация