Нафтогаз тепер займеться постачанням газу жителям Полтави. Наступний – Кременчук?

276 0
Нафтогаз тепер займеться постачанням газу жителям Полтави. Наступний – Кременчук?

У постачанні газу для населення Полтавської області – великі зміни. Про це «Програма плюс» уже повідомляла сьогодні.  Зокрема - про наміри НКРЕКП накласти на кременчуцький газзбут, ТОВ «Кременчукгаз постачання» -  величезний штраф.

Після цього, звісно, виникнуть питання – чи буде ця кременчуцька компанія постачальником газу для населення й чи вистачить для такого коштів?

І сьогодні вже в наших колег з полтавського «Змісту» читаємо про аналогічні події в Полтаві.

Тут постачальник газу населенню Полтави – «Полтавагаз збут»  повідомляє, що не може постачати газ жителям через розірвання угоди з оптовим продавцем.

Тож тепер споживачів обслуговує постачальник «останньої надії» – компанія «Нафтогаз України», але це на термін - не більше 60 діб.

Далі просто запитання – відомо, що НАК «Нафтогаз» воює з «фірташевськими» газзбутами. Й у цьому переліку - Кременчук і те, що на кременчуцьких газопостачальників буде накладено великий штраф.

Цікаво, що самі кременчуцькі газопостачальники поки що ніяк не коментують те, що в них відбувається, й головне питання тільки одне - як усе це позначиться на жителях Кременчука?

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация