Не так як собі. Перший віце-мер Пелипенко виділив матеріальну допомогу 10 прохачам

621 0
Не так як собі. Перший віце-мер Пелипенко виділив матеріальну допомогу 10 прохачам

Найбільша частина мешканців нашого міста, серед яких переважно – пенсіонери, живуть в умовах крайньої бідності.

Й така бідність, коли люди не можуть дозволити собі поховати своїх рідних, бо немає коштів, або жителям немає за що лікуватися, – просто вражає.

Й це останнє розпорядження наших чиновників, у даному випадку першого віце-мера Пелипенка, заробітна плата якого тільки у жовтні 2020 року склала 73654 гривні.

Тож перший віце-мер під час відсутності на робочому місці міського голови Малецького вже в листопаді розпорядився про надання матеріальної допомоги нашим жителям, які дуже її потребують.

Усього з міського бюджету виділено 50 тисяч гривень для 10 прохачів.

Відповідно окремі пенсіонери отримали по 5 тисяч гривень для лікування, а іншій пенсіонерці, яка доглядає неповнолітніх дітей через нещодавню пожежу, виділено 15 тисяч грн.

Також допомога надається через скрутне матеріальне становище. Але розмір такої обмежено. І якщо хтось прохав-благав раніше про допомогу й таку в розмірі 400 гривень було виділено, то йому допоможуть ще раз і все.

Але формулювання буде таким: «У зв'язку зі скрутним матеріальним становищем та на лікування в сумі 2 000 (дві тисячі) грн, як виняток, так як згідно з розпорядженням міського голови від 27.04.2020, № 101-Р «Про надання матеріальної допомоги за рахунок місцевого бюджету» виділено матеріальну допомогу в сумі 400 грн".

Й слід сказати – нагадування, що ось людині вже одного разу допомогли, а тепер виняток зроблять іще раз, а - далі все, в цьому розпорядженні ми бачимо не раз і не два.

Про що слід додати – це просто запитання: на початку епідемії ми бачили, як від імені мера міста таким людям роздавали продуктові набори. Але чому тепер, уже після виборів, цю практику припинили?

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация