Газ для населення у нашому регіоні в липні подорожчає на 51 %, а абонплату вже нараховують небіжчикам

875 0
Газ для  населення у нашому регіоні в липні подорожчає на 51 %, а абонплату вже нараховують небіжчикам

Адміністрація ТОВ «Кременчукгаз – постачання», приватного підприємства, яке  займається фінансовими питаннями постачання природного газу для побутових споживачів  Кременчука, Горішніх Плавнів, Семенівки, Гадяча та Кременчуцького району, повідомляє про збільшення вартості природного газу у липні 2020 року.

За тим, що оголошується,  ціна на липень для населення складатиме 4200 гривень за тисячу кубічних метрів газу, або 4,2 грн за куб. В ціну включено ПДВ.

Далі ж слід сказати, що вартість газу в червні для побутових споживачів нашого регіону складала 2783, 9964  гривень за тисячу кубічних метрів. Тобто мова про подорожчання, розмір якого – 51 відсоток.

Але це ще не повна ціна за газ, який ми використовуємо для приготування їжі та підігріву води за відсутності централізованого гарячого водопостачання.

Неповна, бо в неї не включена вартість послуг оператора ГРМ (газорозподільчих мереж).

Також в цій ціні на газ немає абонентської плати, яка нараховується кожному з нас окремо, залежно від кількості спожитих кубів газу у відповідному періоді минулого року.

До речі, про абонентську плату. Рахунки за неї почали приходити в ті будинки, власники яких померли цього року, хоча у 2019-му,  ще за життя, вони газом користувалися.

Але і це ще не все  - ціна на липень може бути змінена у зв'язку зі змінами на ринку природного газу України, говориться в оголошенні «Кременчукгаз постачання».

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация