Кременчук принижений, Горішні Плавні – ні. Чиновники Полтавської ОДА взялися за рейтинг наших міст

2 048 0
Кременчук принижений, Горішні Плавні – ні. Чиновники Полтавської ОДА взялися за рейтинг наших міст

Кременчук не має підтримки для свого розвитку в Полтавській обласній адміністрації, але така є в сусідніх з Кременчуком Горішніх Плавнях.

Й такий висновок – з останніх повідомлень з Полтавської ОДА з такої простої теми як туризм.

Тут, як повідомляє заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко, чиновники придумали туристичний маршрут «Промислова Полтавщина».

Цей маршрут розрахований на 1 день й він такий: Полтава-Горішні Плавні-Полтава.

Маршрут не класичний, але популярний серед туристів. В області його розвивають в напрямку Горішніх Плавнів, зазначено в повідомленні Полтавської обласної адміністрації.

Мова про огляд таких об’єктів: «…музей ВАТ «Полтавський ГЗК», музей міста Горішні Плавні, кар’єри Полтавського ГЗК, фабрика текстилю. Також можна відвідати село Келеберду, з яким пов’язано чимало легенд.

За бажанням туристів, у маршруті заплановано обід в одному з кафе. На кар’єрах туристам пропонують відшукати деякі породи каміння, відвідати аномальні місця, є й цікаві фотозони», - така реклама сусіднього міста від «батьків області» на сайті Полтавської ОДА, які навмисно не стали поєднувати екскурсію до Горішніх Плавнів з екскурсією до Кременчука.

Але в нашому місті теж є на що подивитися в плані промислового туризму. Й мова тут про роботу наших промислових підприємств, зокрема ледь працюючий автозавод, який поступово заростає зеленню, чи ПАТ «Укртатнафта» з її факельним господарством або мазутним ставком-відстійником, що знаходиться не так і далеко від Горішніх Плавнів.

Й звісно, таке визначення пріоритетів чиновниками у справі туризму – дивує. Кременчуку, між іншим, є що показати, навіть при тому, що наш краєзнавчий музей вже 9-ий рік на ремонті.

На фото – зона полтавського туризму: вбита кар’єром Полтавського ГЗК земельна ділянка, яку ніхто не планує відновлювати й де тепер можна знімати фільми жахів на український лад.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация