На метал? 12 червня ПрАТ «АвтоКрАЗ» з полтавським заводом підуть з молотка на великому аукціоні

22 541 0
На метал? 12 червня ПрАТ «АвтоКрАЗ» з полтавським заводом підуть з молотка на великому аукціоні

А 12 червня – в Україні відбудеться особлива подія кременчуцького значення.

Цього дня Фонд гарантування вкладів проведе аукціон з продажу прав стягнення боргів юридичних осіб на 6,8 мільярда гривень.

А юридичні особи в тім числі – це колишній банк «Фінанси і кредит»

Серед заставного майна, права на яке будуть продавати – Кременчуцький автомобільний завод, який є єдиним в Україні виробником вантажних автомобілів.

Отже, початкова вартість Кременчуцького лоту – це 1,66 мільярда гривень.

Якщо цього разу наш завод не куплять, то його продаватимуть знову, але вже зі знижкою –  всього за 830,6 мільйона гривень.

За тим, що оголошується – «основними об’єктами застави за кредитами у складі пулу є кілька цілісних майнових комплексів загальною площею 511 392,63 кв м, розташованих у Полтавській області.

Серед них – автозавод із виробництва великовантажних автомобілів, а також завод із виробництва пневматичної гальмівної апаратури для автотранспортних засобів»

Й зрозуміло, що український олігарх Жеваго битиметься за свій завод й намагатиметься викупити його якщо не на цьому аукціоні, так на наступному.

Причина такої битви за промислові активи досить проста – якщо він програє з автомобільним заводом, то так справа може дійти вже і до Полтавського ГЗК. А там – залізна руда, яка є сенсом життя мільярдера.

Останнє про те, хто може купити кременчуцький автозавод.

Й тут думка тільки одна – ПАТ «АвтоКрАЗ» не потрібен взагалі нікому з олігархів.

Але якщо підібратися поближче до автомобільного, конкуренти Жеваго з того  ж Дніпра наблизяться на крок до його гірничо-рудних активів.

Втім Констянтин Жеваго, який сьогодні оголошений в розшук,  це й сам розуміє. Єдине питання тут –  працівники Кременчуцького автозаводу. Як довго вони ще будуть без зарплати?

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация