Як собака на сіні. Мер Кременчука Малецький, вірусна лабораторія, коронавірус і нардепи

728 0
Як собака на сіні. Мер Кременчука Малецький, вірусна лабораторія, коронавірус і нардепи

У Кременчуці – довготривала біда з відкриттям лабораторії підвищеної патогенності, яка повинні запрацювати в пологовому будинку для перевірки ПЛР-тестів на коронавірус.

Біда – лабораторію, в яку вклали 2 мільйони гривень і яка має після епідемії працювати для міського пологового Будинку, а сьогодні на ній можна перевіряти 30 ПЛР-тестів за день, через фінансові порушення не можуть відкрити.

Відповідно МОЗ не виділяє Кременчуку тести для перевірки хворих, а в підсумку – справа міського голови Малецького, який не приділяв цьому достатньої уваги, але віддав все на відкуп підлеглих, – закінчилася втручанням СБУ.

Тож проект з перевірки ПЛР-тестів в Кременчуцькій лабораторії підвищеного класу патогенності (небезпеки) – не діє й сама лабораторія теж не діє.

А про те, що варіантів в цій справі залишилось не так і багато, аби все запрацювало, на засіданні протиепідемічного штабу сьогодні розповідав міський голова Віталій Малецький.

За його словами, до справи підключено «артилерію» - нардепів, які пишуть звернення, зміст яких - аби всі закрили очі на фінансові порушення, припинили розбиратися з грошима  й все запрацювало.

Тож такі листи написали вже нардепи з Полтавщини, зокрема, Березін та Мовчан, але поки що справа з місця не просувається.

Слід додати про варіант, який у нашого міського голови є в запасі.

Й мова тут про те, що наш мер міг би віддати в оренду цю лабораторію медикам в Полтаву й це обладнання працювало та приносило б хоч якусь користь.

А так – епідемія триває, обладнання, яке куплене за кошти бюджету, - не працює,  натомість звернення пишемо. Так і живемо.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация